close
loading

Pytania i odpowiedzi

 

 • Czy zrobię z wami pozwolenie na broń?

   

  Tak. Sportowe i kolekcjonerskie.

   

 • Jak długo trwa zrobienie pozwolenia na broń?

  Około pół roku. Musisz zapisać się do klubu strzeleckiego. Następnie w okresie stażu, narzuconego regulaminem PZSS, odbywasz szkolenie przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki. Staż musi trwać miniumum 1 miesiąc. Po zaliczeniu szkolenia, możesz podejść do egzaminu na patent strzelecki. Pozytywny wynik egzaminu uprawnia do wystąpienia  o licencję zawodnika i po jej otrzymaniu, składasz wniosek o pozwolenie na broń. Wydaje się trudne ale przy odrobinie chęci, do zrobienia. 

 • Czy muszę zrobić pozwolenie aby przychodzić na strzelnicę i strzelać?

   

  Nie. Nasi członkowie korzystają z możliwości udziału w treningach otwartych pod opieką naszych instruktorów, w bardzo przystępnych cenach. Osoby które nie są członkami klubu mogą brać udział w treningach otwartych lub zajęciach indywidualnych po wcześniejszym umówieniu się.

   

 • Ile to wszystko kosztuje?

   

  Zdobycie pozwolenia na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich z naszym klubem to wydatek poniżej 2000 zł – członkostwo, kurs na patent, opłata za egzamin, badania lekarskie , opłata za wydanie pozwolenia.

   

 • Jaką macie broń i jak mogę z niej skorzystać?

   

  Posiadane przez klub jednostki broni znajdziesz w zakładce „ zbrojownia”. Członkowie mogą korzystać z broni bez dodatkowych opłat na treningach otwartych. Poza bronią klubową arsenał kolegów jest bardzo bogaty i każdy z nich na pewno chętnie podzieli się swoimi zabawkami.

   

 • Ile kosztuje wejście na strzelnice jak już będę miał pozwolenie na broń?

   

  Członkowie naszego klubu korzystają ze strzelnicy siedem dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 bez dodatkowych opłat. Obiekt jest monitorowany , wszyscy dorośli i odpowiedzialni, a brama i budynek otwierany kodem.

   

 • Jak zostać członkiem klubu?

   

  Napisać wiadomość do prezesa ( nr tel. 795225997) ze swoim adresem email, w odpowiedzi otrzymasz wszystkie informacje.

  Po zrobieniu przelewu zapraszamy z deklaracją na pierwszy trening i od tego momentu jesteś pełnoprawnym członkiem klubu.